More
Casa A Estrenar En Limpio, Excelente Ubicacion | inver.tips
Back to listings
2bd 70m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #8368
Investment Rank #11695
Deal Score
44
Investment Score
38
Key Metrics
Price
$52,383
Built Area
70 m²
Terrain
180 m²
Price/m²
$748/m²
Neighborhood Trend
-20.0%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
492d
Flood Risk
-
First Listed
Mar 23, 2026
Last Seen
Mar 23, 2026
View on InfoCasas