More
Casa en Venta en Barrio Felicidad Lambare | inver.tips
Back to listings
5bd 595m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #8191
Investment Rank #8510
Deal Score
44
Investment Score
56
Key Metrics
Price
$370,000
Built Area
595 m²
Terrain
1080 m²
Price/m²
$622/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1555/mo
Gross Yield
5.0%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
475d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas