More
DEPARTAMENTO MONOAMBIENTE - ALZARA PLAZA | inver.tips
Back to listings
0bd 52m² - San Jorge
San Jorge, Asunción
Deal Rank #10601
Investment Rank #6369
Deal Score
34
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$122,200
Built Area
52 m²
Price/m²
$2350/m²
Bedrooms
0
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1750/mo
Gross Yield
17.2%
Neighborhood Trend
+7.7%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
472d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas