More
CASA EN VENTA LIMPIO PIQUETE CUE | inver.tips
Back to listings
2bd 100m² - Limpio
Limpio, Central
Deal Rank #3634
Investment Rank #10443
Deal Score
60
Investment Score
46
Key Metrics
Price
$44,231
Built Area
100 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$442/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Neighborhood Trend
-17.6%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
465d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas