More
venta casa Costas Fleitas Aregua | inver.tips
Back to listings
2bd 93m² - Areguá
Areguá, Central
Deal Rank #3732
Investment Rank #2843
Deal Score
59
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$35,897
Built Area
93 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$386/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$639/mo
Gross Yield
21.4%
Neighborhood Trend
+6.9%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
464d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas