More
Casa - Venta - Paraguay Asunción San Vicente | inver.tips
Back to listings
5bd 300m² - San Vicente
San Vicente, Asunción
Deal Rank #11872
Investment Rank #6559
Deal Score
28
Investment Score
63
Key Metrics
Price
$295,000
Built Area
300 m²
Terrain
510 m²
Price/m²
$983/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1229/mo
Gross Yield
5.0%
Neighborhood Trend
+34.5%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
460d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas