More
VENDO TERRENO BARRIO SAN PABLO | inver.tips
Back to listings
3bd 100m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #8649
Investment Rank #1852
Deal Score
41
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$71,399
Built Area
100 m²
Terrain
300 m²
Price/m²
$714/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1552/mo
Gross Yield
26.1%
Neighborhood Trend
+4.1%
Details
Condition
Needs maintenance
Seller
Agency
Days on Market
449d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Apr 28, 2026
Last Seen
Apr 28, 2026
View on InfoCasas