Back to listings
5bd 272m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #1951
Investment Rank #1813
Deal Score
66
Investment Score
79
Key Metrics
Price
$70,513
Built Area
272 m²
Terrain
350 m²
Price/m²
$259/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$595/mo
Gross Yield
10.1%
Neighborhood Trend
+4.2%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
442d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas