More
Duplex-Venta-PY Central Villa Elisa | inver.tips
Back to listings
3bd 105m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #7069
Investment Rank #7306
Deal Score
48
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$66,849
Built Area
105 m²
Terrain
115 m²
Price/m²
$637/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1006/mo
Gross Yield
18.1%
Neighborhood Trend
+0.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
450d
Flood Risk
-
First Listed
Apr 7, 2026
Last Seen
Apr 7, 2026
View on InfoCasas