Back to listings
2bd 84m² - Itauguá
Itauguá, Central
Deal Rank #10271
Investment Rank #9823
Deal Score
37
Investment Score
51
Key Metrics
Price
$37,680
Built Area
84 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$449/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$487/mo
Gross Yield
15.5%
Neighborhood Trend
-12.1%
Details
Condition
Needs maintenance
Seller
Agency
Days on Market
446d
Flood Risk
-
First Listed
May 20, 2026
Last Seen
May 20, 2026
View on InfoCasas