More
Departamento 2 dormitorios en Eminent - Id: 33411 | inver.tips
Back to listings
2bd 109m² - Trinidad
Trinidad, Asunción
Deal Rank #10048
Investment Rank #10466
Deal Score
35
Investment Score
44
Key Metrics
Price
$270,000
Built Area
109 m²
Terrain
109 m²
Price/m²
$2477/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1140/mo
Gross Yield
5.1%
Days on Market
431d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 19, 2026
Last Seen
Feb 19, 2026
View on InfoCasas