More
Ofertaaaa amplio departamento | inver.tips
Back to listings
3bd 133m² - San Roque
San Roque, Asunción
Deal Rank #4451
Investment Rank #7784
Deal Score
57
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$90,000
Built Area
133 m²
Price/m²
$677/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$475/mo
Gross Yield
6.3%
Neighborhood Trend
+1.8%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
435d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas