Back to listings
3bd 242m² - Manorá
Manorá, Asunción
Deal Rank #5279
Investment Rank #6019
Deal Score
54
Investment Score
60
Key Metrics
Price
$501,969
Built Area
242 m²
Price/m²
$2074/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$900/mo
Gross Yield
2.2%
Neighborhood Trend
+28.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
432d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 6, 2026
Last Seen
May 6, 2026
View on InfoCasas