More
CASA LA SOÑADA – ESTILO NEOCLÁSICO | inver.tips
Back to listings
4bd 240m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #9826
Investment Rank #7008
Deal Score
38
Investment Score
61
Key Metrics
Price
$245,000
Built Area
240 m²
Terrain
759 m²
Price/m²
$1021/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1876/mo
Gross Yield
9.2%
Neighborhood Trend
+5.8%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
435d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 19, 2026
View on InfoCasas