More
Vendo Departamento c/ Financiación a 10 años. | inver.tips
Back to listings
2bd 70m² - Recoleta
Recoleta, Asunción
Deal Rank #7338
Investment Rank #2509
Deal Score
47
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$119,800
Built Area
70 m²
Price/m²
$1711/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1126/mo
Gross Yield
11.3%
Neighborhood Trend
+7.8%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
434d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas