More
EN VENTA CASAS EN POZO - MARAMBURE LUQUE | inver.tips
Back to listings
4bd 100m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #1446
Investment Rank #189
Pre-Construction
Deal Score
69
Investment Score
91
Key Metrics
Price
$34,615
Built Area
100 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$346/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$1245/mo
Gross Yield
43.2%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Pre-construction
Seller
Agency
Days on Market
431d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas