More
Casa-Venta-Julio Rivas, Madame Lynch, Asunción | inver.tips
Back to listings
5bd 360m² - Asunción
Asunción, Asunción
Deal Rank #8725
Investment Rank #5767
Deal Score
43
Investment Score
65
Key Metrics
Price
$339,000
Built Area
360 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$942/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$2191/mo
Gross Yield
7.8%
Neighborhood Trend
+3.4%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
430d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 15, 2026
Last Seen
May 15, 2026
View on InfoCasas