More
Casa-Venta-Cañadon Chaqueño casi artigas, Trinidad, Asunción | inver.tips
Back to listings
5bd 600m² - Trinidad
Trinidad, Asunción
Deal Rank #4015
Investment Rank #11437
Deal Score
58
Investment Score
40
Key Metrics
Price
$285,000
Built Area
600 m²
Terrain
900 m²
Price/m²
$475/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
0
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
427d
Flood Risk
HIGH
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas