Back to listings
2bd 76m² - Barrio Jara
Barrio Jara, Asunción
Deal Rank #11603
Investment Rank #8049
Deal Score
28
Investment Score
52
Key Metrics
Price
$149,800
Built Area
76 m²
Price/m²
$1971/m²
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$1065/mo
Gross Yield
8.5%
Neighborhood Trend
+8.5%
Details
Condition
Brand new
Seller
Developer
Days on Market
425d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 6, 2026
Last Seen
May 6, 2026
View on InfoCasas