More
PROPIEDAD 1012MTS VILLA ELISA BO. 29 DE SETIEMBRE | inver.tips
Back to listings
3bd 350m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #6365
Investment Rank #7548
Deal Score
50
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$200,000
Built Area
350 m²
Terrain
1012 m²
Price/m²
$571/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$655/mo
Gross Yield
3.9%
Neighborhood Trend
-1.8%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
422d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Feb 10, 2026
View on InfoCasas