More
???? VENTA CASA EN LA CIUDAD DE J.A.SALDIVAR - NIÑO JESÚS???? | inver.tips
Back to listings
2bd 80m² - Julián Augusto Saldívar
Julián Augusto Saldívar, Central
Deal Rank #3846
Investment Rank #10937
Deal Score
59
Investment Score
43
Key Metrics
Price
$30,128
Built Area
80 m²
Terrain
414 m²
Price/m²
$377/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
411d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas