More
INCREIBLE OFERTA EN ASUNCION | inver.tips
Back to listings
3bd 315m² - Sajonia
Sajonia, Asunción
Deal Rank #5378
Investment Rank #9735
Deal Score
53
Investment Score
49
Key Metrics
Price
$169,872
Built Area
315 m²
Terrain
330 m²
Price/m²
$539/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Neighborhood Trend
-2.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
397d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Mar 3, 2026
View on InfoCasas