More
Casa - Venta - Paraguay Central San Lorenzo | inver.tips
Back to listings
4bd 306m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #4759
Investment Rank #2928
Deal Score
56
Investment Score
75
Key Metrics
Price
$175,897
Built Area
306 m²
Terrain
86620 m²
Price/m²
$575/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$940/mo
Gross Yield
6.4%
Neighborhood Trend
+25.5%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
401d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas