More
CASA EN VENTA SAJONIA CON RENTA ACTIVA | inver.tips
Back to listings
3bd 70m² - Sajonia
Sajonia, Asunción
Deal Rank #11984
Investment Rank #11598
Deal Score
28
Investment Score
37
Key Metrics
Price
$63,291
Built Area
70 m²
Terrain
264 m²
Price/m²
$904/m²
Bedrooms
3
Neighborhood Trend
-2.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
399d
Flood Risk
LOW
First Listed
Mar 5, 2026
Last Seen
Mar 5, 2026
View on InfoCasas