Back to listings
4bd 442m² - Sajonia
Sajonia, Asunción
Deal Rank #9313
Investment Rank #10621
Deal Score
40
Investment Score
46
Key Metrics
Price
$300,000
Built Area
442 m²
Terrain
480 m²
Price/m²
$679/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1061/mo
Gross Yield
4.2%
Neighborhood Trend
-2.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
394d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas