More
¡VENDO AMPLIA PROPIEDAD EN YPANÉ! | inver.tips
Back to listings
5bd 1269m² - Ypané
Ypané, Central
Deal Rank #10650
Investment Rank #12908
Deal Score
33
Investment Score
20
Key Metrics
Price
$480,000
Built Area
1269 m²
Terrain
1385 m²
Price/m²
$378/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1035/mo
Gross Yield
2.6%
Neighborhood Trend
-11.9%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
386d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
Quality Penalty
-50%
View on InfoCasas