More
VENDO CASA EN SAN LORENZO 720 M2 | inver.tips
Back to listings
5bd 252m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #5305
Investment Rank #688
Deal Score
54
Investment Score
86
Key Metrics
Price
$98,294
Built Area
252 m²
Terrain
720 m²
Price/m²
$390/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$2566/mo
Gross Yield
31.3%
Neighborhood Trend
+25.7%
Days on Market
394d
Flood Risk
LOW
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 20, 2026
View on InfoCasas