More
VENDO RESIDENCIA EN LAMBARÉ. | inver.tips
Back to listings
4bd 250m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #7373
Investment Rank #3906
Deal Score
46
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$173,077
Built Area
250 m²
Terrain
420 m²
Price/m²
$692/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
2
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$1792/mo
Gross Yield
12.4%
Neighborhood Trend
+4.9%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
385d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas