More
CASA EN VENTA LAMBARE Bº SAN ROQUE | inver.tips
Back to listings
2bd 95m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #10738
Investment Rank #4351
Deal Score
34
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$58,605
Built Area
95 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$617/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$573/mo
Gross Yield
11.7%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Needs maintenance
Seller
Agency
Days on Market
382d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 6, 2026
Last Seen
Mar 6, 2026
View on InfoCasas