More
EN VENTA CASITA COQUETA EN CAPIATA | inver.tips
Back to listings
1bd 100m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #4402
Investment Rank #3687
Deal Score
57
Investment Score
72
Key Metrics
Price
$34,430
Built Area
100 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$344/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$491/mo
Gross Yield
17.1%
Neighborhood Trend
+5.2%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
382d
Flood Risk
-
First Listed
Apr 28, 2026
Last Seen
Apr 28, 2026
View on InfoCasas