More
VENDO DEPTO EN LAS MOLAS 1D | inver.tips
Back to listings
1bd 53m² - Las Lomas
Las Lomas, Asunción
Deal Rank #4772
Investment Rank #6332
Deal Score
56
Investment Score
59
Key Metrics
Price
$109,500
Built Area
53 m²
Price/m²
$2066/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$750/mo
Gross Yield
8.2%
Neighborhood Trend
+1.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
378d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 17, 2026
Last Seen
Feb 17, 2026
View on InfoCasas