Back to listings
2bd 43m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #5370
Investment Rank #352
Pre-Construction
Deal Score
53
Investment Score
86
Key Metrics
Price
$48,300
Built Area
43 m²
Price/m²
$1123/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$660/mo
Gross Yield
16.4%
Neighborhood Trend
+8.2%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
375d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 6, 2026
Last Seen
May 6, 2026
View on InfoCasas