More
EN VENTA CASA EN MORA CUE - LUQUE | inver.tips
Back to listings
2bd 150m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #3323
Investment Rank #1272
Deal Score
61
Investment Score
82
Key Metrics
Price
$73,663
Built Area
150 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$491/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$532/mo
Gross Yield
8.7%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
372d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 15, 2026
View on InfoCasas