More
En Venta - Hermosa Vivienda Familiar En Sajonia! | inver.tips
Back to listings
3bd 233m² - Sajonia
Sajonia, Asunción
Deal Rank #8779
Investment Rank #9995
Deal Score
42
Investment Score
49
Key Metrics
Price
$140,000
Built Area
233 m²
Terrain
270 m²
Price/m²
$601/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Neighborhood Trend
-2.7%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
364d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas