More
En venta Chalet zona Villa Elisa | inver.tips
Back to listings
2bd 70m² - Villa Elisa
Villa Elisa, Central
Deal Rank #5992
Investment Rank #3953
Deal Score
51
Investment Score
71
Key Metrics
Price
$54,050
Built Area
70 m²
Terrain
100 m²
Price/m²
$772/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$538/mo
Gross Yield
11.9%
Neighborhood Trend
+4.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
351d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 3, 2026
Last Seen
Mar 3, 2026
View on InfoCasas