More
Casa - Venta - Paraguay Central Luque | inver.tips
Back to listings
3bd 230m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #7782
Investment Rank #5179
Deal Score
45
Investment Score
67
Key Metrics
Price
$200,000
Built Area
230 m²
Terrain
647 m²
Price/m²
$870/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
6.6%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
355d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
Apr 28, 2026
View on InfoCasas