Back to listings
2bd 120m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #3697
Investment Rank #5925
Deal Score
60
Investment Score
65
Key Metrics
Price
$48,781
Built Area
120 m²
Terrain
576 m²
Price/m²
$407/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$357/mo
Gross Yield
8.8%
Neighborhood Trend
+4.3%
Details
Condition
Good
Seller
Agency
Days on Market
360d
Flood Risk
-
First Listed
May 15, 2026
Last Seen
May 15, 2026
View on InfoCasas