More
JARDINIA – Donde comienza tu nueva vida | inver.tips
Back to listings
2bd 56m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #4357
Investment Rank #2472
Deal Score
57
Investment Score
73
Key Metrics
Price
$66,175
Built Area
56 m²
Price/m²
$1182/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
0
Investment
Est. Monthly Rent
$660/mo
Gross Yield
12.0%
Neighborhood Trend
+8.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
354d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
May 6, 2026
Last Seen
May 6, 2026
View on InfoCasas