More
Casa - Venta - Paraguay Central San Lorenzo | inver.tips
Back to listings
3bd 250m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #5392
Investment Rank #4312
Deal Score
54
Investment Score
70
Key Metrics
Price
$170,000
Built Area
250 m²
Terrain
403 m²
Price/m²
$680/m²
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$653/mo
Gross Yield
4.6%
Neighborhood Trend
+25.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
353d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
May 15, 2026
View on InfoCasas