More
En venta casa a terminar en Lambare | inver.tips
Back to listings
4bd 240m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #7468
Investment Rank #8293
Pre-Construction
Deal Score
47
Investment Score
57
Key Metrics
Price
$150,000
Built Area
240 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$625/m²
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$1632/mo
Gross Yield
13.1%
Neighborhood Trend
+1.6%
Details
Condition
Under construction
Seller
Agency
Days on Market
350d
Flood Risk
MEDIUM
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas