More
Vendo casa a estrenar en Ñemby Pa’i Ñu | inver.tips
Back to listings
2bd 70m² - Ñemby
Ñemby, Central
Deal Rank #8909
Investment Rank #11107
Deal Score
42
Investment Score
42
Key Metrics
Price
$57,492
Built Area
70 m²
Terrain
120 m²
Price/m²
$821/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$490/mo
Gross Yield
10.2%
Neighborhood Trend
+3.8%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
350d
Flood Risk
HIGH
First Listed
Feb 19, 2026
Last Seen
Feb 19, 2026
View on InfoCasas