Back to listings
2bd 138m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #9948
Investment Rank #9207
Deal Score
38
Investment Score
53
Key Metrics
Price
$97,343
Built Area
138 m²
Terrain
421 m²
Price/m²
$705/m²
Parking
1
Neighborhood Trend
+5.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
349d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
May 9, 2026
Last Seen
May 9, 2026
View on InfoCasas