Back to listings
3bd 64m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #3746
Investment Rank #791
Deal Score
59
Investment Score
85
Key Metrics
Price
$41,026
Built Area
64 m²
Terrain
144 m²
Price/m²
$641/m²
Bedrooms
3
Est. Monthly Rent
$1100/mo
Gross Yield
32.2%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
347d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas