More
Vendo Quinta en Barrio Kennedy, Capiatá | inver.tips
Back to listings
2bd 72m² - Capiatá
Capiatá, Central
Deal Rank #10850
Investment Rank #9350
Deal Score
33
Investment Score
52
Key Metrics
Price
$60,617
Built Area
72 m²
Terrain
360 m²
Price/m²
$842/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$654/mo
Gross Yield
12.9%
Neighborhood Trend
+4.2%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
342d
Flood Risk
-
First Listed
May 2, 2026
Last Seen
May 2, 2026
View on InfoCasas