More
VENDO DUPLEX ZONA CAÑADA GARAY LUQUE | inver.tips
Back to listings
2bd 55m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #7214
Investment Rank #5779
Deal Score
47
Investment Score
65
Key Metrics
Price
$43,694
Built Area
55 m²
Terrain
90 m²
Price/m²
$794/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Parking
2
Investment
Est. Monthly Rent
$532/mo
Gross Yield
14.6%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Brand new
Seller
Agency
Days on Market
344d
Flood Risk
-
First Listed
Feb 19, 2026
Last Seen
Feb 19, 2026
View on InfoCasas