More
VENDE Amplia casa en Campo Grande, Luque | inver.tips
Back to listings
5bd 450m² - Luque
Luque, Central
Deal Rank #6731
Investment Rank #1293
Deal Score
49
Investment Score
82
Key Metrics
Price
$175,000
Built Area
450 m²
Terrain
670 m²
Price/m²
$389/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$3900/mo
Gross Yield
26.7%
Neighborhood Trend
+6.0%
Details
Condition
Needs maintenance
Seller
Agency
Days on Market
343d
Flood Risk
LOW
First Listed
Mar 19, 2026
Last Seen
Mar 19, 2026
View on InfoCasas