More
Departamento-Venta- Los Laureles, Asunción | inver.tips
Back to listings
1bd 45m² - Los Laureles
Los Laureles, Asunción
Deal Rank #8359
Investment Rank #9071
Deal Score
43
Investment Score
49
Key Metrics
Price
$101,593
Built Area
45 m²
Price/m²
$2258/m²
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$754/mo
Gross Yield
8.9%
Neighborhood Trend
+4.6%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
340d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas