More
VENDO AMPLIA RESIDENCIA BARRIO MBOCAYATY | inver.tips
Back to listings
5bd 425m² - Mbocayaty
Mbocayaty, Asunción
Deal Rank #5488
Investment Rank #9554
Deal Score
53
Investment Score
51
Key Metrics
Price
$430,000
Built Area
425 m²
Terrain
604 m²
Price/m²
$1012/m²
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Parking
3
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
334d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Feb 10, 2026
Last Seen
-
View on InfoCasas