More
Oportunidad!!Departamento con renta del 8% | inver.tips
Back to listings
2bd 72m² - San Lorenzo
San Lorenzo, Central
Deal Rank #1719
Investment Rank #1860
Deal Score
69
Investment Score
76
Key Metrics
Price
$53,978
Built Area
72 m²
Price/m²
$750/m²
Parking
1
Investment
Est. Monthly Rent
$571/mo
Gross Yield
12.7%
Neighborhood Trend
+2.7%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
335d
Flood Risk
NO RISK
First Listed
Mar 6, 2026
Last Seen
Mar 6, 2026
View on InfoCasas