More
Casa - Venta - Paraguay Central Lambaré | inver.tips
Back to listings
2bd 280m² - Lambaré
Lambaré, Central
Deal Rank #11324
Investment Rank #12351
Deal Score
31
Investment Score
31
Key Metrics
Price
$138,800
Built Area
280 m²
Terrain
405 m²
Price/m²
$496/m²
Bedrooms
2
Bathrooms
3
Parking
3
Investment
Est. Monthly Rent
$573/mo
Gross Yield
5.0%
Neighborhood Trend
+2.0%
Details
Condition
Excellent
Seller
Agency
Days on Market
333d
Flood Risk
LOW
First Listed
Mar 10, 2026
Last Seen
Mar 10, 2026
Quality Penalty
-50%
View on InfoCasas